Дозатор в мішки Біг-Бег пересувний АД-1000-П

Дозатор в мішки Біг-Бег пересувний

Дозатор мобільний АД-1000-П має можливість переміщатися по виробництву, служить для почергового обслуговування кількох сировинних бункерів.

Застосування даного дозатора дозволяє не ставити фасувальну установку під кожним бункером, що значно заощаджує кошти при закупівлі обладнання та його утриманні.

Особливості експлуатації

Пристрій призначений для роботи на твердих покриттях. Дозатор у мішки БІГ-БІГ пересувний АД-1000-П переміщається по цеху вручну на шарнірних колесах. Для фіксації дозатора на місці колеса стопоряться і встановлення жорстко стає на вбудовані в раму домкрати.

Приймальний бункер з’єднується з джерелом продукту, зважування мішка відбувається в нижній частині за допомогою вбудованої вагової платформи, мішок відводиться пересувним візком. Живлення установки від мережі напруги 380 чи 220В. При цьому допускається відключення від мережі обладнання для переміщення до іншого місця.

Дозатор у мішки БІГ-БІГ пересувний АД-1000-П відповідає кліматичним умовам УХЛ4.
Можливі внесення змін до конструкції дозатора згідно з ТЗ Замовника.

Технічні дані:

1Найбільша межа дозування, кг1000
2Найменша межа дозування, кг200
3найбільша межа продуктивності,
мішків/год (при вазі 1000 кг)
20
4Дискретність завдання дози, кг0,2
5Клас точності (при вазі 1000кг)0,2
6Керування дозаторомелектропневматичне
7Електроживлення від мережі трифазного змінного струму частоти 50 Гц, напругою, В380 (220)
8Споживана потужність, кВА1,5
9Габаритні розміри, мм 
 – висота загальна),мм3750
 – ширина, мм 
 – візки/вагової платформи/рами по колесах1200/1250/2015
 – довжина, рами по колесах, мм – –2400
10Маса, кг, не більше1000